Wrzenie
Tietoa kirjasta
Po tragicznej stracie Larysa Luboń porzuca dziennikarstwo i zaczyna pracę jako nocna taksówkarka. Pewnego deszczowego wieczoru do jej samochodu wsiada tajemniczy pasażer, który stawia przed nią osobliwe wyzwanie – powierza jej swoje życie i wciąga ją w niebezpieczną grę.
W tym samym czasie komisarz Leon Mruk prowadzi śledztwo w sprawie brutalnych zabójstw kobiet. Na celowniku ma już podejrzanego, ale najpierw musi dowieść, że to właśnie on odpowiada za przerażające zbrodnie. Nie będzie to jednak proste, ponieważ za przeciwnika ma wybitnego mistrza manipulacji, który nie zamierza poddać się bez walki.
Bohaterowie muszą odnaleźć drogę do prawdy w mrocznym labiryncie kłamstw. Jednak w ciemności niekiedy trudno jest odróżnić dobrych od złych, a najdrobniejszy błąd może wiele kosztować.
Sensacyjny kryminał, od którego nie sposób się oderwać.
Powrót Larysy Luboń zachwyci zarówno wiernych fanów, jak i tych, którzy dopiero odkryją tę nieszablonową postać.
Arviot ja arvostelut
4,6
★★★★☆2091 arviota
Hermoja raastava · Hyvin kirjoitettu · Yllättävä
4,9
★★★★☆2060 arviota
Sopii täydellisesti · Pirteä · Uskottava
- Autorka stała się moją kolejną ulubienicą i bardzo się cieszę, że polscy autorzy tworzą tak interesujące historie, przemyślane, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i "soczystymi bohaterami", prawdziwymi psychologicznie. No i mój ukochany lektor, który potrafi, czytając, zagrać każdą postać, a jednocześnie czyta tak dobrze, że odczuwam satysfakcję, gdy uda mi się wychwycić te drobne błędy, które czasem się zdarzają - potwierdzają żywego człowieka z ogromnym profesjonalizmem. Dziękuję! 😘🤩
Małgorzata
Kirja★5
Mielenkiintoinen
Lukija★5
Agnieszka
Izabela Janiszewska jest moim odkryciem, czytam wszytko co napisała i jak do tej pory się nie zawiodłam. Seria o Larysie jest moją ulubioną. Polecam bo warto przeczytać .Suosittelen
Kirja★5
Siisti · Monitahoinen · Silmiä avaava
Lukija★5
Uskottava
Ryszard
Wartka, wielowątkowa akcja. Bardzo dobry warsztat. Dużo erudycji i mądrych zdań, z których płynie prawda. Do końca czytelnik nie jest pewny finalnego rozwiązania.Suosittelen
Kirja★5
Hahmovetoinen · Yksityiskohtainen · Inspiroiva · Hermoja raastava · Menin kananlihalle · Tapahtumarikas
Lukija★5
Pirteä · Sopii täydellisesti
Karola
Zastanawiałam się czy rozbicie na trzy niepowiązane wątki ma sens ... Okazało się, że wcale takie nie są 😉 jak zwykle Janiszewska zaskakuje i prowokuje do zastanowienia. Stworzone postacie są głęboko ludzkie. Nie jest to kontynuacja trylogii. To nowa, wciągająca, świeża historia.Suosittelen
Kirja★5
Lisää tätä · Yksityiskohtainen · Hermoja raastava
Lukija★5
Pirteä
Arvosteluja kirjoittavat vain henkilöt, joilla on aktiivinen tilaus ja jotka ovat arvioineet kirjan. Muita lisävarmennuksia ei tehdä.
Wrzenie ja yli miljoona muuta kirjaa
alkaen 6,99 €/kk
Täytä elämäsi tarinoilla